Greitos Paskolos su Užstatu Pigiau

Greitos paskolos su užstatu

Greitos paskolos su užstatu – pigiau visiems

Nesvarbu kokį paskolos su užstatu variantą pasirinksite, visada gerai įvertinkite savo galimybes grąžinti kreditą. Jei greitos paskolos su užstatu yra pasirenkamas vienintelis šeimos būstas, o dėl kokių nors priežasčių kiltu problemų padengiant paskolą – pasekmės išties gali būti liūdnos. Svetainės administracija rekomenduoja skolintis tik nuolatinės pajamas turintiems žmonėms ir dėl viso ko pagalvoti ir apie planą B, jei staiga tų pajamų neliktų.

Kas gali būti priimama kaip greitos paskolos užstatas?

Norint pasinaudoti paskolos su užstatu paslauga tenka kreditoriui įkeisti kokį nors savo jau turimą turtą. Kai kalbama apie nedidelės vertės paskolas su užstatu dažniausiai įkeičiami daiktai ne kredito bendrovėse ar bankuose, o lombarduose. Bankai bei kredito bendrovės reikalauja užstato tik skolindamos didesnes sumas.

Automobilis kaip užstatas

Vienas dažniausiai įkeičiamų dalykų yra automobilis. Tokį užstatą pripažįsta ir smulkieji kreditoriai, ir bankai, ir lombardai. Paskola užstatant automobilį dažniausiai imama kai negaunamas vartojimo kreditas ar prireikus didesnės sumos nesinori gaišti bankų biurokratijos pinklėse. Lombardai bei smulkieji kreditoriai suteikia paskolas su užstatu užstatant automobilį atsižvelgdami į jo amžių, techninę būklę bei rinkos kainą. Kai kurios bendrovės skolina net ir daugiau nei vidutinė rinkos vertė.

Būsto paskola

Būsto paskolos taip pat gali būti priskiriamos prie ilgalaikių paskolų su užstatu. Taip yra todėl, kad paskolos būstui yra išduodamos tik įkeičiant turtą (perkamą būstą) bankui. Pilnai žmogaus nuosavybėn nekilnojamas turtas perleidžiamas tik po paskutinės įmokos sumokėjimo ir sutarties su banku nutraukimo. Dažnai yra juokauja, kad visi nusipirkę būstą su paskola nėra tikrieji jo savininkai, o prieštaraujantiems siūloma porą mėnesių nesumokėti periodinės įmokos ir tada pajusti kam būstas priklauso iš tikro.

Tie kas jau turi nuosavą būstą neretai skolinasi jo remontui ar kitoms einamosioms išlaidoms. Tokiu atveju būstas taip pat gali būti įkeičiamas kaip užstatas bankui ar kredito bendrovei. Paprastai paskola įkeičiant nekilnojamą turtą yra suteikiama greičiau ir geresnėmis sąlygomis (nes kreditorius turi papildomas saugumo garantijos).

Greitos paskolos su užstatu

Lombardai pirmenybę teikia auksui

Visuose Lietuvos didmiesčiuose galima rasti nemažai lombardų. Šios specializuotos kreditavimo įstaigos dažniausiai skolina ganėtinai nedideles sumas ir duoda greitos paskolos su užstatu. Iš gyventojų užstatu dažniausiai yra priimami aukso dirbiniai, bet lombardai mielai skolina ir už:

  • Buitinę techniką;
  • Mobiliuosius telefonus;
  • Foto/video techniką;
  • Kompiuterinę techniką;
  • Kitus tauriųjų metalų gaminius.

Paprasčiau tariant, lombardai superka arba užstatu ima beveik viską kas turi kokią nors vertę. Tai galioja ir jau minėtiems automobiliams, bei nekilnojamam turtui. Skirtumas tarp smulkiuosius vartojimo kreditus teikiančių bendrovių ir lombardų yra tas, kad nėra būtinybės eiti į pastarųjų ofisą, pakanka tik užpildyti formą internete. Tai galioja net ir užstatant savo transporto priemonę.